Turistické známky
Klub českých turistů logo


Audiobedekr byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.


 

No. 2511 - Jihočeské zemědělské muzeum, Netěchovice

Jihočeské zemědělské muzeum je netradiční muzeum, kde na návštěvníky čekají nejen poučné informace z oblasti historie zemědělství a života na venkově v minulých staletích, ale hlavně zábava a nezapomenutelné zážitky. V prostorách bývalého šlechtického statku naleznou interaktivní expozice zaměřené jak na život na venkově a řemesla, tak i na zemědělskou techniku a oblíbené traktory. Expozice muzea jsou nejen interaktivní, ale hlavně dotykové, tzn., že na většinu vystavených předmětů a strojů je možné sahat a dokonce si je návštěvníci mohou i vyzkoušet. Není tak problém si v muzeu vlastnoručně cepem vymlátit obilí, namlít mouku, upříst na kolovrátku přízi apod. Při akcích a zážitkových programech potom upéct chleba, vyrobit domácí sýr nebo máslo, vykovat podkovičku nebo různými způsoby zpracovat ovčí rouno. https://www.zemedelske-muzeum.cz/uvod/


Informace
No.:
2511

Stát:
Česká republika

Kategorie:
Skanzeny a muzea

Poloha:
49.252111 14.445539

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 2511 - Jihočeské zemědělské muzeum, NetěchoviceProdejní místa
Jihočeské zemědělské muzeum, Netěchovice
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Vratislav Blažek
Vratislav Blažek
TN 2511
Nálepka i známka dostupná na pokladně,stejně tak i razítko,občerstvení a možnost zakoupit produkty místního průmyslu.Ochotná paní prodavačka.
 
© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 All right reserved Gappa - tvorba webových stránek