Turistické známky
Klub českých turistů logo


Audiobedekr byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.


 

No. 2565 - Muzeum slánek, Slaný

Muzeum slánek, které můžete navštívit ve Slaném v prostorách Infocentra Pod Velvarskou branou, bylo založené v roce 2011. Muzeum zahrnuje různé typy slánek. Podle typu materiálu jsou slánky skleněné, keramické, porcelánové, umělohmotné či dřevěné. Dále mohou být slánky otevřené či uzavřené, podle toho, jestli sůl nabíráte prsty či ne. Ve sbírce jsou i slánky od slavných osobností např. slánku navrženou a vyrobenou architektem B. Šípkem speciálně pouze pro Muzeum slánek. V muzeu jsou slánky z celé ČR ale i ty, které dovezou příznivci a obdivovatelé Muzea ze svých zahraničních dovolených. https://www.infoslany.cz/muzeum-slanek/gs-1002/p1=1035


Informace
No.:
2565

Stát:
Česká republika

Kategorie:
Skanzeny a muzea

Poloha:
50.231447 14.086936

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 2565 - Muzeum slánek, SlanýProdejní místa
Infocentrum, Velvarská 136/1, Slaný
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Vratislav Blažek
Vratislav Blažek
TN 2565
TN nemají,TZ ano. Nevědí o nich-neobjednali je-špatná práce regionálního pracovníka TZ! Ochotnou paní na nedělním záskoku jsem poučil,ukázal jí TN na NETU a řekla,že tuto informaci předá na zřizovatele IC-tedy město Slaný...tak snad ti další sběratelé budou mít tak za měsíc už větší štěstí nežli já!
 
© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 All right reserved Gappa - tvorba webových stránek