Turistické známky
Klub českých turistů logo


Audiobedekr byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.


 

No. 1799 - Praha - Staroměstská radnice

Staroměstská radnice vznikla v roce 1338 za vlády Jana Lucemburského. Základem radnice se stal gotický dům k němuž byla roku 1364 přistavěna mohutná věž. Na její jižní stranu pak v roce 1410 přibyl Orloj. Staroměstská radnice je spojena s nejvýznamnějšími
Informace
No.:
1799

Stát:
Česká republika

Kategorie:
Historická města

Poloha:
50.086944 14.420556

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 1799 - Praha - Staroměstská radniceProdejní místa
Prodejna Kodak Expres,Axio - Celetná 3, Praha 1


Turistashop - prodejna map, Bělehradská 63, Praha 2
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Hana Kamenicka
Hana Kamenicka
z 12 jen 4
Bohuzel ...zase bez nalepky ...
 
dickee@seznam.cz Bayer
dickee@seznam.cz Bayer
.
Nádherná budova, krásná, významná památka. O orloji je asi zbytečné se vůbec zmiňovat, to je prostě klenot našich památek.
TN zakoupena v Turistashop prodejně v Belehradské 63. Mají zde snad všechny TZ i TN, která Praha nabízí. Vřele doporučuji navštívit tuto prodejnu.
 
Micheal
Heck yeah this is
Heck yeah this is excltay what I needed.
 
Sophie
i spent a little ove
i spent a little over a year wiknorg in Hungary and i took a 3 day trip to Prague, one of the best places i have been in my opinion. the castle is awesome. did you walk all the way up to the top of the cathedral there? the view is fantastic. i especially liked being able to look down at the architecture of the spires and buttresses.the Charles Bridge is also an incredible place to see. i love the building there with the steep pitched roofs.i was in Slovakia for an evening too. we were lucky enough to get to the village where we went on a day they had a local fair. i have never eaten so much sausage and bread in one sitting as there. and the local draft beer was also fantastic. all the while we listed to a local band playing traditional music.i love eastern Europe. being an American the age of everything there is what always overwhelmed me. my country is so young in comparison.glad you are having the time of your life. enjoy it all.
 
© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 All right reserved Gappa - tvorba webových stránek