Turistické známky
Klub českých turistů logo


Audiobedekr byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.


 

No. 64 - Železná Ruda

Největší turistické a lyžařské centrum Šumavy, hraniční přechod do Německa.
Informace
No.:
64

Stát:
Česká republika

Kategorie:
Šumava

Poloha:
49.137094 13.235286

Obrázek č. 1, Turistické známky, No. 64 - Železná RudaProdejní místa
Informační centrum, 1. máje 12, Železná Ruda
Přidat příspěvek*) jsou označeny povinné položky

Jacoby
A piece of
A piece of eritodiun unlike any other!
 
Karcy
Pin my tail and call
Pin my tail and call me a doeynk, that really helped.
 
Patience
Exeemrtly helpful ar
Exeemrtly helpful article, please write more.
 
dickee@seznam.cz Bayer
dickee@seznam.cz Bayer
.
Železná Ruda je západním centrem NP Šumava. Vychází od tud mnoho turistických tras do okolí. Samotné městečko je taková malá provinční obec, která nejvíce ožívá v zimní sezóně. Moc pěkný je kostel Panny Marie Pomocné na náměstíčku v ŽR. Budete-li mít štěstí a kostel bude otevřen, určitě stojí za návštěvu.
TN zakoupena v Íčku v budově obecního úřadu cca 150 m od kostela. Íčko je velice dobře zásobeno. K dostání i další jiné nálepky z okolí, což je obdivuhodné. K dosptání také samozřejmě TN a to ve velkém výběru. Velký výběr také TV a nebo např. kovových štítků na hůl. K dispozici jsou také moc pěkná razítka do TD.
 
Medo
FTP sloužed na nahre
FTP sloužed na nahre1ned programů na sevrer.cPanel sloužed na jednoduchou spre1vu webu, emailů, databe1ze apod.Pod vlastned webhosting jsem myslel, že si platedte prostor u nějake9 webhostingove9 společnosti, kterfd me1te plně pod kontrolou.Osobně neme1m re1d webhosting typu webnode, estre1nky apod., protože sice tam rychle stre1nky vytvoředte, ale kdyby jste je chtěl přesunout na jinfd sevrer, tak to nened možne9.Pokud si platedte vlastned webhosting a budete chtedt změnit firmu, tak si to zaze1lohujete a přesunete na jinfd sevrer. To je bezpečnějšed.Vlastned sevrer je na zače1tku zbytečnfd ale možno se časem k němu dopracujete http://uustqqrmxx.com [url=http://vnsgkog.com]vnsgkog[/url] [link=http://vwmkkmnqp.com]vwmkkmnqp[/link]
 
David
Ie2€™ve read a few g
Ie2€™ve read a few good stuff here. Definitely worth bookmarking for reitisving. I surprise how much effort you put to create such a magnificent informative site.
 
Icha
Hello, I just hopped
Hello, I just hopped over to your web site thorugh StumbleUpon. Not somthing I might typically browse, but I appreciated your thoughts none the less. Thanks for making some thing worthy of reading.
 
© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 All right reserved Gappa - tvorba webových stránek