Turistické známky
Klub českých turistů logo


Audiobedekr byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.


 

Audiobedekr - hlasový průvodce po České Republice.

Určitě jste si už v poslední době kolem sebe všimli QR kódů – jsou to ty známé „čtverečky s rozsypaným čajem“, které dokážou s pomocí chytrých mobilních telefonů ukázat internetový link, emailovou adresu, telefonní číslo a podobně. Naše QR kódy umí ale mnohem víc: Jako hlasový průvodce Vám odvypráví z vašeho mobilního telefonu příběh Turistického známkového místa. Poví vám, kdo ubránil hrad před Švédy, z jakého kamene je postavena keltská svatyně, kteří obojživelníci žijí v chráněném jezírku, či kolik musíte vystoupat schodů na vrchol rozhledny.

 

Základem AUDIOBEDEKRU je 2200 textů o Turistických známkových místech. Tuto hlasovou encyklopedii vytváříme od roku 2015, jako bonus pro sběratele Turistických nálepek.

Audiobedekr po Turistických známkových místech byl pořízen za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Více zde: http://www.audiobedekr.cz/

 

© TURISTICKÉ ZNÁMKY s.r.o. 1999 - 2024 All right reserved Gappa - tvorba webových stránek